Київський планетарій представив персональну виставку художниці Наталі Мкртчян «Гомін Великого степу»

 

Столиця захоплює своїми культурними і розважальними можливостями. Особливе місце належить Київському планетарію - найбільшому планетарію в Україні. За розміром куполу посідає друге місце в Європі з площею екрану 830 кв.м.

Подробнее...

Багатоголосся Великого степу в картинах відомої художниці Наталі Мкртчян

 

Розповідаючи про творчій злет художниці Наталі Мкртчян, на її прикладі, слід визначити, що митцю ще потрібна висока активність і вдача. Художниця тільки у 2017 і 2018 роках брала участь у 24-х міжнародних виставках, та 12 разів перемагала на міжнародних виставках-конкурсах. Справедливо Наталю Мкртчян в Україні та за її межами називають «Послом Миру». У себе на батьківщині в Києві мисткиня завжди охоче відгукується на пропозиції участі в міжнародних заходах, таких як традиційне проведення

Подробнее...

Персональна виставка в музеї Лесі Українки

Ще не встигли стихнути емоції і захоплені відгуки відвідувачів Персональної виставки Наталі Мкртчян у Національній академії педагогічних наук України, що мала місце з 26 жовтня по 15 листопада, як знову в столиці України проходитиме демонстрація живопису цієї талановитої української художниці.

Подробнее...

ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ НАТАЛІ МКРТЧЯН У НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 Яскравою культурною подією стала організація і проведення персональної виставки відомої української художниці Наталі Мкртчян у Національній академії педагогічних наук України. 

Подробнее...


Back to top
Back to top