Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно та телебачення "ВЕСЕЛКА"

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

  22 серпня 2018 року стартував 17-й Всеукраїнський дитячий фестиваль «Веселка» та Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України». Талановиті діти з різних міст і сіл нашої держави, приїхали взяти участь в цьому чудовому заході. Організатором фестивалю та директором Кременчуцького міського центру позашкільної освітиє Холодняк Костянтин Андрійович. Спасибі йому величезне!

Прекрасно влаштована программа конкурсу і дозвілля дітей, неодмінно запам'ятається всім учасникам і вони обов'язково приїдуть відвідати наше чудове місто в наступному сезоні. 

Бажаю всім гарного настрою і море позитивних вражень!

 

 

У Кременчуці розпочав свою роботу Всеукраїнський дитячий кінофестиваль "Веселка"
Урочиста церемонія відкриття відбулася 22 серпня в актовій залі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти
 
До Кременчука з'їхалися кіно- та фотомитці з 11 областей України. Учора, 22 серпня, пізно увечері, відбулася урочиста церемонія відкриття 17-го Всеукраїнського фестивалю кіно та телебачення "Веселка", а також Всеукраїнського конкурсу "Ми - діти України". Гостинно прийняв учасників фестивалю - учнів шкіл та вихованців позашкільних закладів із 14 населених пунктів України - Кременчуцький міський центр позашкільної освіти. 
Почесними гостями фестивалю стали відомий український кінорежисер-документаліст Михайло Ткачук, автор понад 60 фільмів, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка та премії імені Василя Стуса. Він є головою журі кінофестивалю, а також сьогодні, 23 серпня, о 17-ї годині проведе майстер-клас для юних кіно- та відеомитців. 
Вітаючи учасників, Михайло Ткачук подякував Костянтину Холодняку, директору КМЦПО, за подвижницьку працю у вихованні молодих талантів, адже таке масштабне дійство, як кінофестиваль всеукраїнського рівня, вже 17 років поспіль відбувається в Кременчука саме за ініціативи керівника міського центру позашкільної освіти. 
У Кременчуці розпочав свою роботу Всеукраїнський дитячий кінофестиваль "Веселка"У Кременчуці розпочав свою роботу Всеукраїнський дитячий кінофестиваль "Веселка"У Кременчуці розпочав свою роботу Всеукраїнський дитячий кінофестиваль "Веселка"У Кременчуці розпочав свою роботу Всеукраїнський дитячий кінофестиваль "Веселка"
Також почесним гостем фестивалю став Юрій Малиновський, представник Українського державного центру позашкільної світи, що став головою журі фотоконкурсу. 
Серед тих, хто завітали на фестиваль, є й досвідчені фотографи, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також новачки. Як розповіли представники фотостудії з міста Болехів Івано-Франківської області, вони цінують фестиваль в Кременчуці за особливо атмосферу доброзичливості до дітей-учасників. Прибули до Кременчука юні фотохудожники з Полтави, Черкас, Дніпра, Тернополя, Сум, Верхньодніпровська та інших міст і сіл України. 
Кінофестиваль та всеукраїнський фотоконкурс триватимуть до 25 серпня. За цей час учасники зможуть продемонструвати свої творчі здібсності, створивши невеличкі відеосюжети або серію фоторобіт. Програмою фестивалю запланована прогулянка Дніпром на катері, відвідування кролячої ферми, а також кілька майстер-класів від провідних фахівців кіно- та фотомистецтва. 
Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

 

Back to top
Back to top