Мкртчян Наталя член жюрі на міському конкурс-виставки малюнків «Професія м

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

10.10.2018 року у  виконавчому комітету Кременчуцької міської ради, компетентним журі у склады якго була Мкртчян Наталя Вячеслаавывна, було обрано переможців конкурсу малюнків «Професія моєї мрії».

 

Переможцям конкурсу «Професія моєї мрії» вручили нагороди

З 17 вересня по 5 жовтня у Кременчуці управлінням у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  спільно з міським управлінням освіти проводився міський конкурс-виставка малюнків «Професія моєї мрії». Вчора компетентним журі було обрано переможців конкурсу, а сьогодні вони отримали нагороди.
Юних художників привітала заступник начальника у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Анна  Калюжна. Вона подякувала дітям за участь у конкурсі та прекрасні роботи, а їх батькам та педагогам за те, що вони допомагають розвинути  творчі здібності юних дарувань. Вона вручила переможцям  нагороди і подарунки та повідомила, що  з 22 жовтня по 29 жовтня кращі роботи будуть розміщені в центральній дитячій бібліотеці ім.  І. Торубари за адресою: вул. Соборна, 12/16 в форматі виставки.
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯBack to top
Back to top