ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ НАТАЛІ МКРТЧЯН У НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

 Яскравою культурною подією стала організація і проведення персональної виставки відомої української художниці Наталі Мкртчян у Національній академії педагогічних наук України. 

 Захід відбувся за запрошенням Президента Національної академії педагогічних наук України, академіка Національної академії наук України Василя Григоровича Кременя. Виставка живопису під назвою «У щасливій родині» надала можливість ознайомитися з полотнами талановитої художниці працівникам вищої галузевої наукової установи країни, в якій працюють майже 1430 вчених, з них 236 докторів і 547 кандидатів наук.
Виставку також відвідали учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародної участі «Соціалізація обдарованого учня в Інтернет-середовищі: методичне забезпечення і супровід», що проходила під час її експозиції.
Нагороджуючи Наталю Мкртчян високою нагородою - Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України, Василь Григорович зазначив, що виставка користувалась великим попитом, заслужила авторитет серед членів академії. Президент академії підкреслив, що виставку відвідали сотні людей, які виразили свої найкращі відгуки про неї і тому в академії з великою приємністю будуть чекати нових творів талановитої художниці. Василь Кремень щиросердечно побажав нових творчих успіхів Наталі Мкртчян.

Прес-служба Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва

  

Back to top
Back to top