Багатоголосся1 Великого степу в картинах відомої художниці Наталі Мкртчян

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

иєві мисткиня завжди охоче відгукується на пропозиції участі в міжнародних заходах, таких як традиційне проведення


Міжнародне визнання - це те, до чого прагнуть митці, проте шлях до нього тернистий і потребує великого таланту, майстерності, а ще потрібно надбати в собі наполегливість та неабияку працьовитість.

     Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва «УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ» (Ukrainian Art Week), що проводиться за підтримки Національної Спілки Художників України та Національної Спілки Архітекторів України; Міжнародна виставка-продаж в «Арабському домі», місто Київ; Міжнародний дитячий юнацький фестиваль конкурс «Духовні джерела», місто Київ; Фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL», місто Київ.

Підтвердженням міжнародного визнання Наталі Мкртчян є висока честь бути запрошеною Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан Саматом Ордабаєвим на державний прийом, присвячений Дню Незалежності Республіки Казахстан.

5 грудня 2018 року в Києві в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» гостей дипломатичного прийому на честь головного свята Республіки Казахстан зустрічали картини тематичної виставки української художниці Наталі Мкртчян «Багатоголосся Великого степу».

Полотна створювали особливу атмосферу Казахстану з його історією, традиціями, звичаями, а присутність молодих людей у національних казахських костюмах підсилювали це враження. Звичайно біля живописних полотен чисельні поважні гості із задоволенням фотографувались на згадку.

Високохудожні картини разом зі своїм оздобленням гармонічно вписувалися у вишуканий інтер’єр дорогого столичного готелю і викликали приємне враження на присутніх. Художниця почула дуже багато хвалебних відгуків від шанувальників високого мистецтва.

  

Сама ж Наталя Мкртчян про свою тематичну виставку «Багатоголосся Великого степу» розповідала кореспонденту Національного телеканалу Казахстану 24kz:

«Мій подарунок Республіці Казахстан до 27-ої річниці Незалежності - виставка моїх картин, присвячена історії Казахстану, його народним традиціям і звичаям Великого степу.

У 2017 році на роботу над серією полотен про Казахстан мене надихнула стаття Нурсултана Назарбаєва «Погляд у майбутнє: модернізація суспільної свідомості». І першою моєю картиною став портрет Нурсултана Назарбаєва, якого в Україні люблять і поважають. Його життя стало з'єднувальною ланкою у відносинах між українським і казахським народами.

Потім одна за одною почали з'являтися і такі картини про Казахстан: «Беркутучі», «Батири казахського степу», «Дівчина-казашка з домброю». Мої нові полотна не припадали пилом у майстерні, а відправилися прямо на міжнародну мистецьку виставку в Китай. На конкурсі в Пекіні ці роботи стали призовими.

Першою великою українською виставкою вже для циклу картин про Казахстан став Фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL», який проходив у жовтні 2018 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у Києві. Згодом цикл поповнився ще двома картинами: «Ер-Таргин» і «Киз куу».

Перша персональна виставка циклу про Казахстан вже під назвою «Багатоголосся Великого степу» відкрилась у Київському планетарії. На таку прекрасну назву мене знову надихнула стаття Нурсултана Назарбаєва «Сім граней Великого степу» та книга Миколи Степаненка «Спадщина Великого Євразійського степу».

У моїх планах на наступний 2019 рік працювати над декількома циклами картин про Казахстан. Перший цикл - історичні картини, другий - народні традиції та звичаї, третій цикл - картини про людей, імена яких об'єднують наші народи: Тарас Шевченко, партизан Касим Кайсенов, льотчик Талгат Бельгельдінов, казахський акин Джамбул Джабаєв, його два сини полягли в боях за Україну. У четвертому циклі хотілося б відобразити сучасний Казахстан з його перлиною - красунею Астаною.

Уже в березні наступного року планую відкрити персональну виставку, присвячену Казахстану, на якій хочу представити більше п'ятнадцяти серйозних своїх робіт. За часом, звичайно довго, але що поробиш, дуже важко з історичним матеріалом для картин. Адже все має бути історично достовірно відображено на полотнах. Тут потрібна допомога казахстанських учених».

Заслужений журналіст України Сергій Комісаров у своєму репортажі про захід написав:

«Окрасою урочистого прийому з нагоди 27-ми річчя Республіки Казахстан, який відбувся 5-го грудня в Fairmont Grand Hotel Kyiv, стала виставка чудової української художниці Наталі Мкртчян з Кременчука. Ці картини присвячені Великому степу. А степ і кочівники - поняття нероздільні.

Гості урочистого прийому, віддавши належне спілкуванню з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим, підходили до картин талановитої української художниці і подовгу милувалися ними. Сильні роботи! Наталя, з якою ми познайомилися рівно рік тому, з того моменту дуже додала в своїй майстерності - і це очевидно. Вона постійно організовує персональні виставки, вчиться в колег, словом, не стоїть на місці. Та й не дозволить їй ніхто зупинитися в творчому пориві! Адже у Наталі - така сильна група підтримки, що з нею можна гори перевернути! Художниці допомагає весь керівний склад Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Нурсултана Назарбаєва: доктор економічних наук, професор Алла Касич, доктор наук, професор Оксана Пархоменко та директор цього Інституту Микола Степаненко. Дуже багато допомагає подруга художниці Валентина Магда. Та й чоловік Наталі - Влад - постійно тримає руку на пульсі: адже картини його другої половинки постійно в русі, їх потрібно перевозити з місця на місце... Ну, і ваш покірний слуга теж без діла не сидить: я вже зняв дві програми по вернісажам Наталі. Чекаю запрошення на третій! Одним словом, всі ми радіємо за нашу Наталю і бажаємо їй щастя і удачі в Мистецтві!»

     Наталя Мкртчян, Оксана Пархоменко, Микола Степененко, Валентина Магда, Влад Мкртчян

З успішною демонстрацією тематичної виставки Наталю Мкртчян тепло привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Холбобоєв Файзулло Самадович, Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Касем Аль-Асаад.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Файзулло Холбобоєв, директор Міждержінституту імені Н.А. Назарбаєва Микола Степаненко, художниця Наталя Мкртчян 

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Файзулло Холбобоєв, 

директор Міждержінституту імені Н.А. Назарбаєва Микола Степаненко,

художниця Наталя Мкртчян                             

 

 

              З Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні Мохаммедом Касем Аль-Асаадом

По закінченню державного прийому, присвяченого Дню Незалежності Республіки Казахстан, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан Самат Ордабаєв особисто виразив слова високої вдячності Наталі Мкртчян за її прекрасні картини і участь у заході.

  

                                   Валентина Магда, Микола Степаненко, Ігор Гресь, Самат Ордабаєв, Наталя Мкртчян


 

  В Киеве состоялся государственный прием, посвященный Дню Независимости Республики Казахстан 

5 декабря 2018 года в Киеве в отеле «Fairmont Grand Hotel Kyiv» состоялся государственный прием, посвященный Дню Независимости Республики Казахстан. 

В своем выступлении Посол Казахстана в Украине Самат Ордабаев отметил, что за 27 лет Независимости в нашей стране произошли колоссальные преобразования, в результате которых Казахстан состоялся как политически стабильное государство с динамично развивающейся экономикой.
«Благодаря экономической состоятельности государства, стабильности, благоприятному инвестиционному климату за последние 20 лет в страну привлечены прямые иностранные инвестиции в объеме 300 миллиардов долларов США. Только за последние 10 лет освоен выпуск порядка 500 новых видов продукции, таких как автомобили, локомотивы, космические аппараты дистанционного зондирования Земли, полный цикл переработки урана», - отметил Посол. 
Глава дипломатической миссии также информировал гостей о планах по цифровизации экономики Казахстана, кардинальному улучшению бизнес-среды и особенностях работы Международного финансового центра Астана. 
Акцент был сделан на перспективных направлениях сотрудничества Казахстана и Украины. 
«Украина исторически является для нас дружественной страной. Мы всегда строили наши отношения на основе взаимного уважения и равноправия. Между нашими странами действует режим свободной торговли. Мы реализуем ряд крупных межгосударственных проектов в атомной энергетике, газовой сфере, сельхозмашиностроении, переработки агросырья, формирования транспортных коридоров и многого другого», - подчеркнул Самат Ордабаев.
В рамках торжественного мероприятия была организована тематическая выставка картин известной украинской художницы Н.Мкртчян, посвященная культуре, традициям и обычаю казахского народа. Особый интерес гостей вызвал специальный номер украинского журнала «Diplomat» о Казахстане и книга «Кобзарь в степях Казахстана» о периоде жизни и творчерстве Т.Шевченко на казахской земле, изданный Посольством и Почетным консульством Республики Казахстан.

https://www.facebook.com/kazembukr?__tn__=%2CdlCH-R-R&eid=ARCRL1F7SNHF0LJVJzvvadEplfVmfIGKV-XvJgnQk2bm0CGUDrIC_iLzDhYzbX_B-2zB-lwq9iss29UO&hc_ref=ARS76uSX1RuIb44A0po_GzuXLIez99UZnmO4lNyrtUGhSz2DR4CTTlgPL7TglQOErG0

 

http://www.culturetrend-magazine.com/vystavka_natalii_mkrtchyan_ko_dnu_nezavisimosti_kazahstana?fbclid=IwAR2S0BsyqoRmoAI7kjBWsBHd6_-8e4eq8bFKrXS0avJtvNNJrJu9nzJ5LgE

ВЫСТАВКА НАТАЛЬИ МКРТЧЯН КО ДНЮ НЕЗАВИСИМОСТИ КАЗАХСТАНА

Выставка Натальи Мкртчян ко Дню Независимости Казахстана

 

5 декабря в киевском отеле «Fairmont Grand Hotel Kyiv» состоялся государственный прием, посвященный Дню Независимости Республики Казахстан. В рамках торжественного мероприятия была организована тематическая выставка картин известной украинской художницы Натальи Мкртчян, посвященная культуре, традициям и обычаю казахского народа.

Эту серию работ Наталья специально подготовила для данного события. Две картины экспонировались впервые, а остальные также были представлены ранее на фестивале OUTLOOK от Посольства Казахстана.

Яркие, насыщенные, живые и профессиональные – полотна Натальи не могли не понравиться гостям. Они прекрасно дополнили вечер, добавив в атмосферу культурный дух Казахстана. Искусство Натальи отличается реалистичностью, профессиональной прорисовкой деталей, ярким воплощением интересных сюжетов на больших полотнах. 

В рамках программы мероприятия Посол Казахстана в Украине Самат Ордабаев отметил экономические и политические изменения своей страны за последние 20 лет, глава дипломатической миссии информировал гостей о планах по цифровизации экономики Казахстана, был сделан акцент на перспективных направлениях сотрудничества Казахстана и Украины.

Вниманию гостей представили спецвыпуск украинского журнала «Diplomat» о Казахстане и книгу «Кобзарь в степях Казахстана» о жизни и творчестве Т. Шевченко на казахской земле, изданный Посольством и Почетным консульством Республики Казахстан.

Выставка Натальи Мкртчян

 

Выставка Натальи Мкртчян

На фото: гости возле картин Натальи Мкртчян

Выставка Натальи Мкртчян

На фото: директор Межгосударственного института им. Н.А.Назарбаева Николай Степаненко, 
художница Наталья Мкртчян и ученый секретарь Межгосударственного
института им. Н.А.Назарбаева Валентина Магда

Выставка Натальи Мкртчян ко Дню Независимости Казахстана

На фото: художница Наталья Мкртчян

Выставка Натальи Мкртчян
Back to top
Back to top