Багатоголосся Великого степу в картинах відомої художниці Наталі Мкртчян

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

 

Розповідаючи про творчій злет художниці Наталі Мкртчян, на її прикладі, слід визначити, що митцю ще потрібна висока активність і вдача. Художниця тільки у 2017 і 2018 роках брала участь у 24-х міжнародних виставках, та 12 разів перемагала на міжнародних виставках-конкурсах. Справедливо Наталю Мкртчян в Україні та за її межами називають «Послом Миру». У себе на батьківщині в Києві мисткиня завжди охоче відгукується на пропозиції участі в міжнародних заходах, таких як традиційне проведення

    Міжнародне визнання - це те, до чого прагнуть митці, проте шлях до нього тернистий і потребує великого таланту, майстерності, а ще потрібно надбати в собі наполегливість та неабияку працьовитість.

     Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва «УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ» (Ukrainian Art Week), що проводиться за підтримки Національної Спілки Художників України та Національної Спілки Архітекторів України; Міжнародна виставка-продаж в «Арабському домі», місто Київ; Міжнародний дитячий юнацький фестиваль конкурс «Духовні джерела», місто Київ; Фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL», місто Київ.

Підтвердженням міжнародного визнання Наталі Мкртчян є висока честь бути запрошеною Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан Саматом Ордабаєвим на державний прийом, присвячений Дню Незалежності Республіки Казахстан.

5 грудня 2018 року в Києві в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» гостей дипломатичного прийому на честь головного свята Республіки Казахстан зустрічали картини тематичної виставки української художниці Наталі Мкртчян «Багатоголосся Великого степу».

Полотна створювали особливу атмосферу Казахстану з його історією, традиціями, звичаями, а присутність молодих людей у національних казахських костюмах підсилювали це враження. Звичайно біля живописних полотен чисельні поважні гості із задоволенням фотографувались на згадку.

Високохудожні картини разом зі своїм оздобленням гармонічно вписувалися у вишуканий інтер’єр дорогого столичного готелю і викликали приємне враження на присутніх. Художниця почула дуже багато хвалебних відгуків від шанувальників високого мистецтва.

  

Сама ж Наталя Мкртчян про свою тематичну виставку «Багатоголосся Великого степу» розповідала кореспонденту Національного телеканалу Казахстану 24kz:

«Мій подарунок Республіці Казахстан до 27-ої річниці Незалежності - виставка моїх картин, присвячена історії Казахстану, його народним традиціям і звичаям Великого степу.

У 2017 році на роботу над серією полотен про Казахстан мене надихнула стаття Нурсултана Назарбаєва «Погляд у майбутнє: модернізація суспільної свідомості». І першою моєю картиною став портрет Нурсултана Назарбаєва, якого в Україні люблять і поважають. Його життя стало з'єднувальною ланкою у відносинах між українським і казахським народами.

Потім одна за одною почали з'являтися і такі картини про Казахстан: «Беркутучі», «Батири казахського степу», «Дівчина-казашка з домброю». Мої нові полотна не припадали пилом у майстерні, а відправилися прямо на міжнародну мистецьку виставку в Китай. На конкурсі в Пекіні ці роботи стали призовими.

Першою великою українською виставкою вже для циклу картин про Казахстан став Фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL», який проходив у жовтні 2018 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у Києві. Згодом цикл поповнився ще двома картинами: «Ер-Таргин» і «Киз куу».

Перша персональна виставка циклу про Казахстан вже під назвою «Багатоголосся Великого степу» відкрилась у Київському планетарії. На таку прекрасну назву мене знову надихнула стаття Нурсултана Назарбаєва «Сім граней Великого степу» та книга Миколи Степаненка «Спадщина Великого Євразійського степу».

У моїх планах на наступний 2019 рік працювати над декількома циклами картин про Казахстан. Перший цикл - історичні картини, другий - народні традиції та звичаї, третій цикл - картини про людей, імена яких об'єднують наші народи: Тарас Шевченко, партизан Касим Кайсенов, льотчик Талгат Бельгельдінов, казахський акин Джамбул Джабаєв, його два сини полягли в боях за Україну. У четвертому циклі хотілося б відобразити сучасний Казахстан з його перлиною - красунею Астаною.

Уже в березні наступного року планую відкрити персональну виставку, присвячену Казахстану, на якій хочу представити більше п'ятнадцяти серйозних своїх робіт. За часом, звичайно довго, але що поробиш, дуже важко з історичним матеріалом для картин. Адже все має бути історично достовірно відображено на полотнах. Тут потрібна допомога казахстанських учених».

Заслужений журналіст України Сергій Комісаров у своєму репортажі про захід написав:

«Окрасою урочистого прийому з нагоди 27-ми річчя Республіки Казахстан, який відбувся 5-го грудня в Fairmont Grand Hotel Kyiv, стала виставка чудової української художниці Наталі Мкртчян з Кременчука. Ці картини присвячені Великому степу. А степ і кочівники - поняття нероздільні.

Гості урочистого прийому, віддавши належне спілкуванню з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим, підходили до картин талановитої української художниці і подовгу милувалися ними. Сильні роботи! Наталя, з якою ми познайомилися рівно рік тому, з того моменту дуже додала в своїй майстерності - і це очевидно. Вона постійно організовує персональні виставки, вчиться в колег, словом, не стоїть на місці. Та й не дозволить їй ніхто зупинитися в творчому пориві! Адже у Наталі - така сильна група підтримки, що з нею можна гори перевернути! Художниці допомагає весь керівний склад Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Нурсултана Назарбаєва: доктор економічних наук, професор Алла Касич, доктор наук, професор Оксана Пархоменко та директор цього Інституту Микола Степаненко. Дуже багато допомагає подруга художниці Валентина Магда. Та й чоловік Наталі - Влад - постійно тримає руку на пульсі: адже картини його другої половинки постійно в русі, їх потрібно перевозити з місця на місце... Ну, і ваш покірний слуга теж без діла не сидить: я вже зняв дві програми по вернісажам Наталі. Чекаю запрошення на третій! Одним словом, всі ми радіємо за нашу Наталю і бажаємо їй щастя і удачі в Мистецтві!»

     Наталя Мкртчян, Оксана Пархоменко, Микола Степененко, Валентина Магда, Влад Мкртчян

З успішною демонстрацією тематичної виставки Наталю Мкртчян тепло привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Холбобоєв Файзулло Самадович, Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні Мохаммед Касем Аль-Асаад.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Файзулло Холбобоєв, директор Міждержінституту імені Н.А. Назарбаєва Микола Степаненко, художниця Наталя Мкртчян 

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Файзулло Холбобоєв, 

директор Міждержінституту імені Н.А. Назарбаєва Микола Степаненко,

художниця Наталя Мкртчян                             

 

 

              З Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні Мохаммедом Касем Аль-Асаадом

По закінченню державного прийому, присвяченого Дню Незалежності Республіки Казахстан, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан Самат Ордабаєв особисто виразив слова високої вдячності Наталі Мкртчян за її прекрасні картини і участь у заході.

  

                                   Валентина Магда, Микола Степаненко, Ігор Гресь, Самат Ордабаєв, Наталя Мкртчян


 

  В Киеве состоялся государственный прием, посвященный Дню Независимости Республики Казахстан 

5 декабря 2018 года в Киеве в отеле «Fairmont Grand Hotel Kyiv» состоялся государственный прием, посвященный Дню Независимости Республики Казахстан. 

В своем выступлении Посол Казахстана в Украине Самат Ордабаев отметил, что за 27 лет Независимости в нашей стране произошли колоссальные преобразования, в результате которых Казахстан состоялся как политически стабильное государство с динамично развивающейся экономикой.
«Благодаря экономической состоятельности государства, стабильности, благоприятному инвестиционному климату за последние 20 лет в страну привлечены прямые иностранные инвестиции в объеме 300 миллиардов долларов США. Только за последние 10 лет освоен выпуск порядка 500 новых видов продукции, таких как автомобили, локомотивы, космические аппараты дистанционного зондирования Земли, полный цикл переработки урана», - отметил Посол. 
Глава дипломатической миссии также информировал гостей о планах по цифровизации экономики Казахстана, кардинальному улучшению бизнес-среды и особенностях работы Международного финансового центра Астана. 
Акцент был сделан на перспективных направлениях сотрудничества Казахстана и Украины. 
«Украина исторически является для нас дружественной страной. Мы всегда строили наши отношения на основе взаимного уважения и равноправия. Между нашими странами действует режим свободной торговли. Мы реализуем ряд крупных межгосударственных проектов в атомной энергетике, газовой сфере, сельхозмашиностроении, переработки агросырья, формирования транспортных коридоров и многого другого», - подчеркнул Самат Ордабаев.
В рамках торжественного мероприятия была организована тематическая выставка картин известной украинской художницы Н.Мкртчян, посвященная культуре, традициям и обычаю казахского народа. Особый интерес гостей вызвал специальный номер украинского журнала «Diplomat» о Казахстане и книга «Кобзарь в степях Казахстана» о периоде жизни и творчерстве Т.Шевченко на казахской земле, изданный Посольством и Почетным консульством Республики Казахстан.

https://www.facebook.com/kazembukr?__tn__=%2CdlCH-R-R&eid=ARCRL1F7SNHF0LJVJzvvadEplfVmfIGKV-XvJgnQk2bm0CGUDrIC_iLzDhYzbX_B-2zB-lwq9iss29UO&hc_ref=ARS76uSX1RuIb44A0po_GzuXLIez99UZnmO4lNyrtUGhSz2DR4CTTlgPL7TglQOErG0

 

http://www.culturetrend-magazine.com/vystavka_natalii_mkrtchyan_ko_dnu_nezavisimosti_kazahstana?fbclid=IwAR2S0BsyqoRmoAI7kjBWsBHd6_-8e4eq8bFKrXS0avJtvNNJrJu9nzJ5LgE

ВЫСТАВКА НАТАЛЬИ МКРТЧЯН КО ДНЮ НЕЗАВИСИМОСТИ КАЗАХСТАНА

Выставка Натальи Мкртчян ко Дню Независимости Казахстана

 

5 декабря в киевском отеле «Fairmont Grand Hotel Kyiv» состоялся государственный прием, посвященный Дню Независимости Республики Казахстан. В рамках торжественного мероприятия была организована тематическая выставка картин известной украинской художницы Натальи Мкртчян, посвященная культуре, традициям и обычаю казахского народа.

Эту серию работ Наталья специально подготовила для данного события. Две картины экспонировались впервые, а остальные также были представлены ранее на фестивале OUTLOOK от Посольства Казахстана.

Яркие, насыщенные, живые и профессиональные – полотна Натальи не могли не понравиться гостям. Они прекрасно дополнили вечер, добавив в атмосферу культурный дух Казахстана. Искусство Натальи отличается реалистичностью, профессиональной прорисовкой деталей, ярким воплощением интересных сюжетов на больших полотнах. 

В рамках программы мероприятия Посол Казахстана в Украине Самат Ордабаев отметил экономические и политические изменения своей страны за последние 20 лет, глава дипломатической миссии информировал гостей о планах по цифровизации экономики Казахстана, был сделан акцент на перспективных направлениях сотрудничества Казахстана и Украины.

Вниманию гостей представили спецвыпуск украинского журнала «Diplomat» о Казахстане и книгу «Кобзарь в степях Казахстана» о жизни и творчестве Т. Шевченко на казахской земле, изданный Посольством и Почетным консульством Республики Казахстан.

Выставка Натальи Мкртчян

 

Выставка Натальи Мкртчян

На фото: гости возле картин Натальи Мкртчян

Выставка Натальи Мкртчян

На фото: директор Межгосударственного института им. Н.А.Назарбаева Николай Степаненко, 
художница Наталья Мкртчян и ученый секретарь Межгосударственного
института им. Н.А.Назарбаева Валентина Магда

Выставка Натальи Мкртчян ко Дню Независимости Казахстана

На фото: художница Наталья Мкртчян

Выставка Натальи Мкртчян
Back to top
Back to top