Наталя Мкртчян

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

ЖИТТЄПИС

Народилася 30 грудня 1969 року в м. Гребінка, Полтавська область.

1979-1985 роки навчання в Кременчуцькій художній школі імені О.Д. Литовченка (Кременчук). Педагог:  Заслужений художник України Дружко Володимир Іванович.

1979-1985 роки працювала художником-оформлювачем на Кременчуцькому автомобільному заводі.

1987-1992 роки викладала малювання для дітей у художній студії м. Кременчука.

Завідувач відділу соціокультурних та етнонаціональних досліджень Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва, віце-президент дитячої громадської організації «Дитячий Всесвіт», заступник науково-просвітницького центру «Відродження» Товариства «Знання» України, член Національної спілки журналістів України.

ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Початок професійної творчої діяльності Наталі Мкртчян слід віднести до участі в її першій Міжнародній виставці портретного мистецтва, що проходила в Москві 8 березня 2017 року. На цій виставці Наталя виборює І місце в номінації: Класичний портрет.

Вже 3 серпня 2017 року в місті Кременчуці, де проживає художниця, відкривається перша персональна виставка мисткині.

Художниця тільки у 2017 і 2018 роках брала участь у 24-х міжнародних виставках та 12 разів перемагала на міжнародних виставках-конкурсах, які відбувалися: Пекін (Китай), Нікосія (Кіпр), Венеція (Італія), Лакоста (Франція), Санкт-Петербург та Москва (Росія), Любляна (Словенія), Мінськ (Білорусь), Анкара (Туреччина), що сприяло інтеграції українського мистецтва до світової культурної спільноти.

Справедливо Наталю Мкртчян в Україні та за її межами називають «Послом Миру». У Києві на фестивалі культур народів світу, який представив культуру понад 30-ти країн світу за участі посольств іноземних держав і діаспор, в урочистій обстановці Наталі Мкртчян вручений знак пошани - медаль «За служіння мистецтву» за значний внесок у формуванні позитивного культурного іміджу України у світовому співтоваристві.

У себе на батьківщині в Києві мисткиня завжди охоче відгукується на пропозиції участі в міжнародних заходах, які вже стали традиційними:

Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва «Український тиждень мистецтв» (Ukrainian Art Week), що проводиться за підтримки Національної Спілки художників України та Національної Спілки архітекторів України;

Міжнародна виставка-продаж в «Арабському домі»;

Міжнародний дитячий юнацький фестиваль конкурс «Духовні джерела»;

Фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL».

Підтвердженням міжнародного визнання Наталі Мкртчян є висока честь бути запрошеною Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан Саматом Ордабаєвим на державний прийом, присвячений Дню Незалежності Республіки Казахстан.

5 грудня 2018 року в Києві в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» гостей дипломатичного прийому на честь головного свята Республіки Казахстан зустрічали картини тематичної виставки української художниці Наталі Мкртчян «Багатоголосся Великого степу».

Що стосується участі в художніх виставках в Україні, то Наталя за цей час експонувала свої полотна на 20-ти заходах.

За два роки художницею проведено сім персональних виставок! Вражаючими є місця проведення цих виставок: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Національна академія педагогічних наук України, Музей Лесі Українки (Київ), Товариство «Знання» України, Готель «Fairmont Grand Hotel Kyiv», Київський планетарій.

Ініціаторами і організаторами проведення персональних виставок Наталі Мкртчян виступили: Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»,Департамент культури виконавчого органу Київської ради (Київської міської державної адміністрації), Музей видатних діячів української культури, Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва, Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України, Київський планетарій.

За особистим сприянням Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Григоровича Кременя ініціатива Наталі Мкртчян по актуалізації теми, присвяченої дітям і сім’ї, отримала подальше просування в українському суспільстві.

Рішенням президії Національної академії педагогічних наук України від 15 листопада 2018 року, Наталя Мкртчян за високий рівень творчої майстерності, активну передвижницьку діяльність художника у вихованні молодого покоління в дусі патріотизму, нагороджена Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України.

Президія Товариства «Знання» України прийняла рішення виставку, присвячену сім’ї та дітям, зробити постійно діючою експозицією. За задумом організаторів, важливо нагадати суспільству, що сім’я завжди була хранителькою національних традицій, звичаїв, мови, культури, які передавалися з покоління в покоління. Ось чому, в час національного відродження України, повернення до витоків свого народу, відтворення національного духу, роль сім’ї різко зростає як важлива виховна ланка.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

          Дитяча громадська організація «Дитячий Всесвіт»

Наталя Мкртчян - засновник і віце-президент дитячої громадської організації «Дитячий Всесвіт» (2003). За участю «Дитячого Всесвіту» відбуваються масштабні фестивалі декоративно-прикладного мистецтва «Моя родина», Всеукраїнський фестиваль кіно та телебачення «Веселка», Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Ми — діти України», Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль. «Дитячий Всесвіт» багаторазовий учасник Всеукраїнської акції «Україна — дітям» у Палаці мистецтв «Український дім». Організатор виставок дитячих скульптур у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Фонді культури України щодо створення Українського національного парку «Діти — Україні».

Відзнакою плідної діяльності Наталі Мкртчян за роботу з дітьми і молоддю стало нагородження Українського фонду культури медаллю «За вірність заповітам Кобзаря» 07 березня 2014 року.

Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин ім.

Н.А. Назарбаєва

Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин ім.

Н.А. Назарбаєва — провідна наукова установа в галузі політичних, економічних та гуманітарних досліджень українсько-казахстанських відносин.

З 2003 року співробітниками інституту опубліковані в ЗМІ України і Казахстану численні матеріали, присвячені Казахстану в області економіки, політики, культури, історії, екології. Регулярними є виступи науковців Інституту по національному телебаченню Республіки Казахстан і України, що сприяє зміцненню і розвитку успішних міждержавних відносин між нашими країнами.

Наталя Мкртчян - завідувач відділу соціокультурних та етнонаціональних досліджень Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва з 2005 року. Результатом дослідження науковця став цикл художніх полотен «Багатоголосся Великого степу».

Демонстрація циклу картин про Казахстан відбулася на масштабній українській виставці Фестиваль культур народів світу «OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL», який проходив у жовтні 2018 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у Києві.

4 грудня 2018 року в Київському планетарії відбулося відкриття першої персональної виставки Наталі Мкртчян циклу про Казахстан під назвою «Багатоголосся Великого степу».

Виставка також демонструвалась 5 грудня 2018 року в Києві в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» на урочистому дипломатичному прийомі Посольства Республіки Казахстан з нагоди Дня Незалежності.

Товариство «Знання» України

З грудня 2009 року - заступник директора Науково-просвітницького центру «Відродження».

Наталя Мкртчян відповідальна за:

- Реалізацію культурно-мистецького та історико-просвітницького проекту «Україна – країна замків та фортець»;

- Реалізацію пілотного проекту створення Національного парку «Діти - Україні», парк планується розбити у вигляді географічної карти України, в мініатюрі він буде відтворювати природний ландшафт, який органічно поєднається з макетами пам’ятків архітектури, «мешканцями» парку стануть скульптури героїв національних казок та легенд України. Парк буде створений руками дітей та молоді. Макети і скульптури виготовлятимуться за вітчизняними технологіями та з вітчизняного матеріалу. Створення парку надасть можливість формування високого почуття патріотизму, ідейно-морального і естетичного виховання молоді, ознайомлення з сучасними технологіями та надбання досвіду молоді в практичній роботі. Будівництво такого парку має стати важливим історичним, культурним, патріотично-пізнавальним фактором.

22 червня 2018 року Наталю Мкртчян нагороджено Почесною Грамотою Товариства «Знання» України за багаторічний вагомий внесок у розвиток Товариства «Знання» України, поширення сучасних знань, духовне збагачення українського суспільства і з нагоди 70-річчя Товариства.

 

Почесну Грамоту і Почесну Відзнаку «За особливі заслуги» художниці вручив віце-президент Товариства «Знання» України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

 

 

Выставки картин

           Картинки по запросу лого фейсбук                                                         

 РАБОТЫ

полотно льон / олія, 130 см х 100 см, 2018р.

БАТИРИ КАЗАХСЬКОГО СТЕПУ

Наталя Мкртчян

2018, полотно – льон, олія.

 

Героїчний захист батьківщини, відстоювання від будь-яких зазіхань своєї землі, свого отчого краю - це традиція всього казахського народу, що має глибоке коріння, що йде в глибину століть, коли народ, його воїни змушені були неодноразово зі зброєю в руках захищати свою свободу від ворожих навал, феодального і колоніального гніту.

Багатонаціональний народ Казахстану шанує імена і справи своїх вірних синів і стійких захисників Вітчизни: Аблая, Карасая, Жангіра, Абулхаіра, Богенбая, Кабанбая, Науризбая, Раімбека, Кенесари і багатьох інших.

Картина присвячена 555-річчю Казахського ханства, яке виповнилося у 2018 році.

  

БАТЫРЫ КАЗАХСКОЙ СТЕПИ

Наталья Мкртчян

2018, холст - лен, масло

 

Героическая защита родины, отстаивание от любых посягательств своей земли, своего отчего края — это традиция всего казахского народа, имеющая глубокие корни, уходящие в глубину веков, когда народ, его воины вынуждены были неоднократно с оружием в руках защищать свою свободу от вражеских нашествий, феодального и колониального гнета.

Многонациональный народ Казахстана чтит имена и дела своих верных сынов и стойких защитников Отечества: Аблая, Карасая, Жангира, Абулхаира, Богенбая, Кабанбая, Наурызбая, Раимбека, Кенесары и многих других.

 

Картина посвящена 555-летию Казахского ханства, которое исполнилось в 2018 году.

 полотно льон / олія, 130 см х 100 см, 2018р.

 

БЕРКУТУЧИ

Наталя Мкртчян

2018, полотно – льон, олія

 

Важливе місце в житті кочівників займало полювання, тому вони високо цінили бистроногого скакуна, ловку борзу і зіркого беркута. До сих пір однією із самих самобутніх національних традицій казахів вважається полювання із ручним беркутом, секрети беркутучи передають з покоління до покоління.

Довгий і трудний шлях підготовки хижого птаха до полювання. Сезон полювання з беркутом розпочинається зі сніговим покровом. В якості звичайних трофеїв беркут приносить своєму хазяїну лисиць і зайців, хоча були часи, коли з хижим птахом полювали на сайгаків і джейранів.

Картина з 23 по 29 серпня цього року демонструвалася на Міжнародній виставці-конкурсі сучасного мистецтва в Пікіні «Тиждень Мистецтв у Китаї», де посіла друге місце.

 

БЕРКУТУЧИ

Наталья Мкртчян

2018, холст - лен, масло

 

Важное место в жизни кочевников занимала охота, поэтому они высоко ценили быстроногого скакуна, ловкую борзую и зоркого беркута. До сих пор одной из самых самобытных национальных традиций казахов считается охота с ручным беркутом, секреты беркутучи передают из поколения в поколение.

Длинный и трудный путь подготовки хищной птицы к охоте. Сезон охоты с беркутом начинается со снежным покровом. В качестве обычных трофеев беркут приносит своему хозяину лис и зайцев, хотя были времена, когда с хищной птицей охотились на сайгаков и джейранов.

Картина с 23 по 29 августа этого года демонстрировалась на Международной выставке-конкурсе современного искусства в Пекине «Недели Искусств в Китае», где заняла второе место.

 

 

полотно льон / олія, 130 см х 100 см, 2018р.

ДІВЧИНА–КАЗАШКА З ДОМБРОЮ

      Наталя Мкртчян

2018, полотно – льон, олія.

 

Дівчина-музикант, оспівуючи свою любов, передає і шелест трав, і радісний спів степового вітру, і кришталевий дзвін води в степових річках, тупіт копит скакунів, іржання коней.

Домбра завжди була невід'ємною частиною побуту кочівника. За допомогою всього двох струн степові музиканти передавали радощі й прикрощі простого народу. В умілих руках домбра може висловити всю гаму людських почуттів і переживань.

Картина написана до Національного дня домбри, згідно з Указом Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва. У 2018 року свято відзначається вперше і випало на 1 липня.

 

  

ДЕВУШКА-КАЗАШКА С ДОМБРОЙ

Наталья Мкртчян

2018, холст - лен, масло

 

Девушка-музыкант, воспевая свою любовь, передает и шелест трав, и радостное пение степного ветра, и хрустальный звон воды в степных реках, топот копыт скакунов, ржание лошадей.

Домбра всегда была неотъемлемой частью быта кочевника. С помощью всего двух струн степные музыканты передавали радости и горести простого народа. В умелых руках домбра может выразить всю гамму человеческих чувств и переживаний.

Картина написана к Национальному дню домбры,согласно Указу Президента Республики Казахстан Нурсултана Назарбаева. В 2018 году праздник отмечается впервые и выпал на 1 июля.

  

 полотно льон / олія, 130 см х 100 см, 2018р.

 КИЗ КУУ

(дожени дівчину)

Наталя Мкртчян

2018, полотно – льон, олія.

 

Киз куу – кінно-спортивна гра, своїм корінням тягнеться в глибоку старовину, коли дівчата були воїнами і наїзницями. Вони пред'являли обранцям ряд умов, у т. ч. змагання зі скачок. У разі перемоги воїн мав право одружитися з нею. У видозміненій формі дійшли до нас декілька варіантів цієї гри, що проводяться під час весілля та інших урочистостей. За умовами гри дівчина повинна вдарити батогом джигіта і пуститися навскач, щоб першою доскакати до поворотного стовпа, а джигіт - наздогнати її. Якщо джигіт наздогнав її до лінії повороту, то, як переможець мав право обійняти і поцілувати дівчину. Якщо ж він не наздоганяв дівчину, то на зворотному шляху, підбурювана глядачами, вона наздоганяла невдалого джигіта і завдавала йому численні удари батогом. Подібні невдачі лягали ганьбою на наїзника, потрібен довгий час, щоб забули про неї.

 

КЫЗ КУУ

(догони девушку)

Наталья Мкртчян

2018, холст - лен, масло

  

Кыз куу – конно-спортивная игра, своими корнями уходящая в глубокую древность, когда девушки были воинами и наездницами. Они предъявляли избранникам ряд условий, в т. ч. состязания по скачкам. В случае победы воин имел право жениться на ней. В видоизмененной форме дошли до нас несколько вариантов этой игры, проводимых во время свадьбы и иных торжеств. По условиям игры девушка должна ударить плетью джигита и пуститься вскачь, чтобы первой доскакать до поворотного столба, а джигит - догнать ее. Если джигит догонял ее до линии поворота, то, как победитель имел право обнять и поцеловать девушку. Если же он не догонял девушку, то на обратном пути, подстрекаемая зрителями, она догоняла неловкого джигита и наносила ему многочисленные удары плетью. Подобные неудачи ложились позором на наездника, требовалось долгое время, чтобы забыли о ней.

 

 

 

полотно льон / олія, 130 см х 100 см, 2018р.

 ЕР-ТАРГИН

(Казахський героїчний епос «Ер-Таргин»)

Наталя Мкртчян

2018, полотно – льон, олія.

 

Казахський народ вів багатовікову боротьбу за збереження національної єдності і територіальної цілісності. У ці тривожні часи на захисті кордонів батьківщини знаходилися кращі сини свого народу - батири, яскравим представником яких був і Ер-Таргин.

У доброго і справедливого Таргина було чуйне серце, він був захисником слабких і скривджених. Але найяскравіше в зображенні батира - любов до батьківщини: він охороняв найважчі і найнебезпечніші ділянки на кордоні, згодом добровільно відправився на війну з загарбниками і своєю хоробрістю, міццю забезпечив перемогу.

 

ЕР-ТАРГЫН

(Казахский героический эпос «Ер-Таргын»)

Наталья Мкртчян

2018, холст - лен, масло

 

Казахский народ вел многовековую борьбу за сохранение национального единства и территориальной целостности. В эти тревожные времена на защите границ родины находились лучшие сыны своего народа - батыры, ярким представителем которых являлся и Ер-Таргын.

У доброго и справедливого Таргына было отзывчивое сердце, он был защитником слабых и обиженных. Но самое яркое в изображении батыра - любовь к родине: он охранял самые трудные и опасные участки на границе, впоследствии добровольно отправился на войну с захватчиками и своей храбростью, мощью обеспечил победу. 

 

Тарас Григорович Шевченко

полотно льон / олія, 90 см х 65 см, 2019р.

СКАЗОЧНЫЙ ЛЕС

холст лён; акрил;   95 см * 75 см; 2019 год.

РОЗУМНІ МИШІ

холст лён; акрил;   80 см * 65 см; 2018 год.

 

 

КУПИВ КОНЯ

полотно льон / олія, 70 см х 95 см, 2018р.

Одни дома

 холст лён; масло;   95 см * 70 см; 2018 год.

 

 

"Отпуск в Вене"

 холст лён; масло;   60 см * 90 см; 2018 год.

 15.05.2018 рік відкриття художньої виставки живопису та графіки "Подорож Європою" у галереї імени Наталії Юзефович міста Кременчук (відео)

Кушерець Василь Іванович – український філософ, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань.

полотно льон / олія, 60 см х 80 см, 2018р.

 

 

Президент міжнародного фестивалю конкурсу "Духовні джерела", лауреат премії імені Т.Г. Шевченка, призедент української академії орегінальних ідей, доктор мистецтвознавства Іван Шуляк

холст лён; масло;   60 см * 80 см; 2018 год.

 

 

 

 

 

 Олесь Гончар (Александр Терентьевич Гончар)

полотно льон; олія;   80 см * 70 см; 2018 рік. 

   12.04.2018. Вручення картини, на прем'єрі документального фільму присвяченого 100 річчю народження Олеся Гончара.  (відео)

 

 

Нурсултан Абишевич Назарбаев 

холст лён; масло;   90см * 70 см; 2018 год.

 

Українська Мадонна.

полотно льон; олія;   130 см * 100 см; 2018 рік. 

 

Новый год!

холст лён; масло;   100 см * 100 см; 2018 год.

 

 

 Гетьман Степаненко Микола Іванович

полотно льон / олія, 80 см х 65 см, 2017р.

 

“РИМ”

полотно льон / олія, 45 см х 55 см, 2017р.

 “Повернення Діани з полювання”

полотно льон / олія,  80 см х 110 см, 2017р.

копія Пітер Пауль Рубенс

 

 

“Одного разу в Європі”

полотно льон / олія,  100 см х 100 см, 2017р. 

 

 

  

“Мисливиця за орлом”

полотно льон / акрил, 80 см х 100 см, 2017р.

“Вершники пустелі”

полотно льон / олія, 100 см х 130 см, 2017р.

Назва: «Жива вода»

Розмір: 70см (висота) х 95см (ширина) Полотно/ льон /акрил, 2017 рік.

концепція роботи  на конкурс В POSITIVE.

На картині зображені символічні персонажі тварин, що означають почуття. Зламане дерево означає - «зламане» життя ВІЛ інфікованої людини, але зелена гілка яка виростає з цього дерева означає надію на початок нового життя.Цей паросток спрямований в бік Ісуса, який схилився над ним і поливає його водою.

Ісус Христос означає майбутнє і надію, вода - життєву силу.

 Всі події розташовані серед поля, яке означає самотність, яку часто відчувають люди з такою проблемою. Голуб означає Дух Вишнійта підтримку, про що символізує логотип стрічка. А сама стрічка є прообраз християнської «риби» (акронім імені Ісуса Христа).

 

 ДРУЖНАЯ СЕМЬЯ

холст / лён; акрил; 75 см х 95 см., 2017.

Картина написана для участия в конкурсной программе выставки "Портрет животного / Zoo Arts" , в разделе "Человек и животное",  Москва, ул. Моховая, 11, стр. 11, Белый зал Государственного геологического музея им.В.И.Вернадского (ст. м.«Охотный ряд») 13-21 октября 2017 года 

ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ДРУГА

холст / лён; масло; 100 см х 100 см., 2017.

ru АРТ-ПОРТРЕТ Международный конкурс портретного искусства в Санкт-Петербурге /Art Portrait Club/ г.Санкт-Петербург, Россия Даты: 20 - 25 июня 2017 года

Санкт-Петербург, ул.Большая Морская, д.38  (Выставочный центр Санкт-Петербургского Союза Художников)

 1 место Конкурс классической живописи Раздел «Академические формы»  Номинация: Сюжетный портрет "День рождения друга"

 НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ ВО ФРАНЦИИ (Лакоста / в гостях у Пьера Кардена)

/Art Week in France/ г.Лакоста   Даты: 19-25 июля 2017

3 место Номинация: Жанровая живопись Название конкурсного произведения: День рождения друга
 
   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

Что мы видим на картине?

Друг на коврике лежит.

Рядом тортик с ним стоит

и любимая подружка в платье розовом сидит.

 

А теперь попросим пса рассказать нам про себя.

Добрый день Вам господа! Рад я видеть Вас всегда!

Светлый праздник у меня. Именинник нынче Я!

 

Меня хозяйка покупала, мягкой щеткой причесала,

шерсть лоснится сразу стала.

Я красавиц хоть куда,

посмотрите на меня!

 

Обратите-ка, друзья, педикюр ведь у меня.

Лаком чёрным он покрыт и на солнышке блестит.

Ушки блинчиком лежат не хотят они стоять.

Это даже хорошо,

Ветер в уши не свистит, ну и дождь не краплет в них.

Не страшны мне ни жучки, ни мурашки, ни сверчки.

 

Носик мокрый у меня, при здоровье значит я.

Так же молод и красив, озорной и полон сил.

Посмотрите мне на грудь, накачал я мышцы тут.

Ниже белое пятно.

Почему на этом месте появилося оно?

Я наверно в прошлой жизни графом был,

И на шее у меня

медальон висел всегда,

В этой жизни его нет

И на память от него у меня одно пятно.

 

А глаза мои – магнит.

Я на вас сейчас гляжу, оторваться не могу.

Даже если отойдете взгляда я не отведу.

И поэтому я Вам

Установку сейчас дам!

Будьте счастливы, здоровы.

Мир, покой Вам в вашем доме!

                            Валентина.

 

 

 

Питер Пауль Рубенс: Вручение ключей от чистилища и рая святому Петру*

холст / лён; масло; 80 см х 65 см.

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

РЫБАЛКА

холст / лён; масло;

60см х 120см.

  УКРАИНСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Киеве   Даты: 17 - 22 мая 2017 года

XІV Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (Ukrainian Art Week) проводиться при підтримці Національної Спілки художників України в Центральному Будинку Художника. 

1 место Конкурс классической живописи  Номинация: Жанровая картина "Рыбалка"

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

А У НАС УЖЕ, ВСЁ ХОРОШО

холст / лён; акрил; 95 см х 70 см.

  УКРАИНСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Киеве   Даты: 17 - 22 мая 2017 года

XІV Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (Ukrainian Art Week) проводиться при підтримці Національної Спілки художників України в Центральному Будинку Художника.

  НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ и ПЛЕНЭРЫ В СЛОВЕНИИ  Даты: 14 - 20 мая 2017

 выставка-конкурс в Российском центре культуры и науки, по адресу: Цирил Методов трг 1, Любляна 1000, Словения (Ruski center znanosti in kulture, Ciril Metodov trg 1, Ljubljana 1000, Slovenia)

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

ВСЁ БУДЕТ ХОРОШО

холст / лён; акрил; 80 см х 65 см.

 БЕЛОРУССКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Минске  Даты: 14-21 апреля 2017 года

Белорусская Неделя Искусств проводится по адресу: Дом Москвы (Минск, ул.Коммунистическая, 86).

1 место Категория «Классическая живопись» Номинация: портреты в классическом стиле

 

  УКРАИНСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Киеве   Даты: 17 - 22 мая 2017 года

XІV Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (Ukrainian Art Week) проводиться при підтримці Національної Спілки художників України в Центральному Будинку Художника.

  Италия, Венеция   Даты: 19-30 июля 2017

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 

 МОЛЯЩИЙСЯ АНГЕЛ

холст / лён; акрил; 75 см х 95см.

  НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ В КИТАЕ в Пекине, Даты: 11 - 16 апреля 2017

Международная выставка-конкурс современного искусства "НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ В КИТАЕ - ART WEEK in CHINA" пройдет нa известной выставочной площадке - в Культурном Центре в Пекине.

Адрес: в 2017 году Неделя Искусств в Китае пройдёт в городе Пекине, по адресу: КНР, Пекин, район Дунчэн, ул. Дунчжимэньнэй, дом 9 (НАГА), корпус 2.

 КОНКУРС КЛАССИЧЕСКОЙ ЖИВОПИСИ


Номинация: Жанровая картина
1 место Название арт-объекта: Земля
Мкртчян Наталья Вячеславовна
   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 

Девушка с кроликом

холст - лён; акрил;

80 см х 65 см.

  УКРАИНСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Киеве   Даты: 17 - 22 мая 2017 года

XІV Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (Ukrainian Art Week) проводиться при підтримці Національної Спілки художників України в Центральному Будинку Художника. 

3 место Конкурс классической живописи  Номинация: Портрет "Девочка с кроликом"

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 Україна 

холст - лён; масло; 60 см х 120 см.

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 

 

Україна, Лебедевка 

холст - лён; масло;

60 см х 120 см.

  УКРАИНСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Киеве   Даты: 17 - 22 мая 2017 года

XІV Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва "УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ" (Ukrainian Art Week) проводиться при підтримці Національної Спілки художників України в Центральному Будинку Художника. 

3 место Конкурс классической живописи  Номинация: Жанровая картина "Лебедёвка"

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

ВЕНЕЦИЯ

холст - лён; масло

80 см х 110 см

  АРТ-ГЕОГРАФИЯ Всемирный форум искусств в Москве, Даты: 08-12 марта 2017 года

 Адрес: Московский Дом Художника, Москва, ул.Кузнецкий Мост, д.11.

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

ВЕНА, ул. Грабен

холст - лён; масло

60 см х 80 см

 РОССИЙСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Москве, Даты: 19-26 марта 2017 года

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

Адрес: Московский Дом Художника, Москва, ул.Кузнецкий Мост, д.11.

Дворцов прекрасная столица,

Величественна, как царица,

Как сказочны её широты,

Она, жемчужина Европы.

 Мкртчян Наталья

 

ГРЕЦИЯ, КИПР.

холст - лён; масло; 70 см х 90 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

Прага, Староместская площадь

холст - лён; акрил;  70 см х 90 см

 

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

Жизнь - игра, если быть в ней ребёнком, то получишь гораздо больше удовольствия…

холст - лён; масло; 70 см х 100 см

 МЕЖДУНАРОДНАЯ ЯРМАРКА и выставка-конкурс в Анкаре, Даты: 16-19 марта 2017 года

Площадка проведения "Недели Искусств в Турции" и “АРТАНКАРА 2017” - международный выставочный центр «АТО Конгрезиум», который располагается в элитном районе Турции, рядом с резиденцией Президента Турции.

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 

ЧАЙКИ

холст - лён; масло; 60 см х 80 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

ЛЕТО

холст - лён; масло; 60 см х 80 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

ОТПУСК

холст - лён; масло; 65 см х 80 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 ПРИЧАЛ

холст - лён; масло;  60 см х 80 см

 

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

  СКРИПАЧКА

холст - лён; масло; 80 см х 110 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

МАРКИЗА ДЕ ПОМПАДУР

холст - лён; масло; 70 см х 60 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

 Сквозь годы многих поколений,

Твоей руки, придворный гений,

Талант Эпохи Возрождения,

Буше, прекрасное творение.

                               Мкртчян Наталья

 

  Вирсавия и Давид

Однажды под вечер Давид, встав с постели, прогуливался на кровле царского дома и увидел с кровли купающуюся женщину; а та женщина была очень красива. 2-я ЦАРСТВ 11: 2

холст - лён; масло; 135 см х 95 см

 МЕЖДУНАРОДНАЯ ЯРМАРКА и выставка-конкурс в Анкаре, Даты: 16-19 марта 2017 года

Площадка проведения "Недели Искусств в Турции" и “АРТ АНКАРА 2017” - международный выставочный центр «АТО Конгрезиум», который располагается в элитном районе Турции, рядом с резиденцией Президента Турции.

 

ЖЕЛТЫЕ ЦВЕТЫ

холст - лён; масло

80 см х 60 см

Паук

холст - лён; масло; 50 см х 75 см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

Весёлый паучок.

Рано утром паучок вышел прогуляться.

Долго думал и гадал чем ему заняться?

Жаркий выдался денёк надо бы скупаться

А вокруг него цветы, до краёв полны росы

Он купальник свой одел в крапочку цветную.

Стал весёлый паучок и с разбегу он в цветок прыгнул с головою.

Накупавшись наконец на листочек он полез.

И от холода трясётся.

Шерстка в стороны торчит.

Глазки выпучив сидит.

 

Так и замер на листке он с росой на голове.

                              Валентина.

ПОПУГАИ

холст - лён; акрил; 95 см х 75 см

Царь зверей

холст - лён; акрил; 100 см х 100см

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

СЕМЬЯ

Жена не властна над своим телом, но муж; равно и муж не властен над своим телом, но жена.[1 Кор. 7:4]

Тело мужа уже не принадлежит мужу, но жене. Пусть же он хранит в целости собственность ее, пусть не уменьшает и не повреждает ее.

холст - лён; акрил

75 см х 50 см

  МЕЖДУНАРОДНАЯ ВЫСТАВКА ПОРТРЕТНОГО ИСКУССТВА в Москве, Даты: 08-12 марта 2017 года

Адрес: Московский Дом Художника, Москва, ул.Кузнецкий Мост, д.11.

Раздел «Академические формы» Номинация: Классический портрет,  Групповой портрет

1 место  Название конкурсной работы: Портрет «СЕМЬЯ»

 

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

  ЗАЧЕМ ТЫ ПРИШЁЛ НАМ МЕШАТЬ ; Великий инквизитор; Ф. М. Достоевский

«Это Ты? Ты?... Не отвечай, молчи. Да и что бы Ты мог сказать? Я слишком знаю, что ты скажешь. Да Ты и права не имеешь ничего прибавлять к тому, что уже сказано Тобой прежде. Зачем же Ты пришел нам мешать? Ибо Ты пришел нам мешать и сам это знаешь…» 

холст - лён; масло; 110 см х 80 см

 РОССИЙСКАЯ НЕДЕЛЯ ИСКУССТВ в Москве, Даты: 19-26 марта 2017 года

Адрес: Московский Дом Художника, Москва, ул.Кузнецкий Мост, д.11.

   Персональная Выставка в Кременчуге   Даты: 03 - 18 августа 2017 года

 

Back to top
Back to top