Персональна виставка в музеї Лесі Українки

как отправить заявку на кредит во все банки
онлайн заявка на кредит наличными.

Ще не встигли стихнути емоції і захоплені відгуки відвідувачів Персональної виставки Наталі Мкртчян у Національній академії педагогічних наук України, що мала місце з 26 жовтня по 15 листопада, як знову в столиці України проходитиме демонстрація живопису цієї талановитої української художниці.

 

 

 

 

 «Український Парнас» - так називають сучасники цей куточок Києва, квартал між вулицями Саксаганського та Жилянською, де 29 листопада в приміщенні музею Лесі Українки відбудеться урочисте відкриття нової персональної виставки «Все буде добре».

Ініціатор проведення заходу - Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». Організаторами виступили: Департамент культури виконавчого органу Київської ради (Київської міської державної адміністрації), Музей видатних діячів української культури, Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва, Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

У музеї експонується цикл художніх полотен Наталі Мкртчян, присвячених дітям, сім’ї. За задумом організаторів, важливо нагадати суспільству, що сім’я завжди була хранителькою національних традицій, звичаїв, мови, культури, які передавалися з покоління в покоління. Ось чому, в час національного відродження України, повернення до витоків свого народу, відтворення національного духу, роль сім’ї різко зростає як важлива виховна ланка.

Невипадково виставка проходитиме саме в музеї Лесі Українки, яка мала багатогранний талант, що виявився у найрізноманітніших сферах літературної праці – вона була ліриком, драматургом, прозаїком, літературним критиком, публіцистом, перекладачем, фольклористом.

Яскравою сторінкою в історії української педагогіки є також і освітня діяльність та педагогічні погляди Лесі Українки. У своїх публіцистичних творах, рецензіях та відгуках поетеса звертається до всієї громади вчителів України: забезпечити підготовку молоді до життя на засадах принципів широкого пізнання навколишнього світу; виховання в дитини високої моральності, пробудження і розвитку національної самосвідомості і виховання учнів у дусі поваги і дружби між народами, які Леся Українка сповідувала сама.

Любов до дітей поєднує творчість Наталі Мкртчян з творчістю великої поетеси. Захоплення викликає не лише чудова краса картин художниці, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.

Важливо зазначити, що Наталя Мкртчян з успіхом проводить активну виставкову діяльність як на території України так і далеко за її межами, що сприяє інтеграції українського мистецтва до світової культурної спільноти.

Тож запрошуємо на виставку, що проходитиме з 29 листопада по 13 грудня 2018 року.

 

 

Пресс-центр Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н.А. Назарбаєва

 

У рамках проекту «Мистецька галерея» за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» з 29 листопада по 13 грудня, у виставковій залі музею Лесі Українки (Саксаганського, 97), експонуватиметься персональна виставка робіт української художниці Наталі Мкртчян «Все буде добре».

На ній представлено 23 живописні роботи. Виставка познайомить глядача з творчим розвитком улюбленої теми самобутньої художниці, присвяченої дітям і сім’ї

За задумом організаторів, важливо нагадати суспільству, що сім’я завжди була хранителькою національних традицій, звичаїв, мови, культури, які передавалися з покоління в покоління. Ось чому, в час національного відродження України, повернення до витоків свого народу, відтворення національного духу, роль сім’ї різко зростає як важлива виховна ланка.

Невипадково виставка проходитиме саме в музеї Лесі Українки, яка мала багатогранний талант, що виявився у найрізноманітніших сферах літературної праці. Яскравою сторінкою в історії української педагогіки є також і освітня діяльність та педагогічні погляди Лесі Українки. У своїх публіцистичних творах, рецензіях та відгуках поетеса звертається до всієї громади вчителів України: забезпечити підготовку молоді до життя на засадах принципів широкого пізнання навколишнього світу; виховання в дитини високої моральності, пробудження і розвитку національної самосвідомості і виховання учнів у дусі поваги і дружби між народами, які Леся Українка сповідувала сама.

Любов до дітей поєднує творчість Наталі Мкртчян з творчістю великої поетеси. Захоплення викликає не лише чудова краса картин художниці, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.

Завідувач Відділу образотворчих мистецтв Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського кандидат мистецтвознавства Гліб Юхимець з приводу творчості Наталі Мкртчян зазначив: «…Головне, на мій погляд, про що говорять ці роботи, що перед нами талановита художниця, яка багато працює, тому що такі роботи виписати потрібен час, потрібні зусилля, потрібна серйозна робота».

Наталя Мкртчян народилася 1969 року в м. Гребінка (Україна). З дитинства любить малювати, тому перший навчальний заклад, який вона закінчила, була Кременчуцька художня школа імені О.Д. Литовченка. Працювала художником-оформлювачем на заводі, потім викладала малювання для дітей у художній студії м. Кременчука.

Всі роботи художниці виконані на полотнах з натурального льону з використанням олії та акрилу високої якості.

Наталя Мкртчян є учасником та дипломантом багатьох міжнародних та вітчизняних виставок: Пекін (Китай), Нікосія (Кіпр), Венеція (Італія), Лакоста (Франція), Санкт-Петербург та Москва (Росія), Любляна (Словенія), Мінськ (Білорусь), Анкара (Туреччина), що сприяє інтеграції українського мистецтва до світової культурної спільноти.

 

  

В КИЕВЕ ОТКРОЕТСЯ ПЕРСОНАЛЬНАЯ ВЫСТАВКА НАТАЛЬИ МКРТЧЯН

Картина Натальи Мкртчян "Одни дома"

29 ноября в музее Леси Украинки в Киеве откроется персональная выставка картин украинской художницы Натальи Мкртчян. 

"Все буде добре" – под таким названием Наталья представит свои яркие полотна, которые поднимают семейные ценности: уютные сцены играющих детей, домашний очаг, беззаботные семейные вечера.

«Сегодня в нашем мире достаточно проблем на разных уровнях, и мне хочется с помощью своих картин нести что-то светлое, позитивное, доброе, акцентировать внимание на том хорошем, что нас окружает, – делится Наталья. – Выставка поднимает очень серьезную тему. С чем бы не пришлось нам сталкиваться на жизненном пути, мы всегда должны помнить, что сильны нашими близкими и любимыми. Что это наша цитадель. И семейные ценности всегда должны стоять в приоритете. Тогда все остальное встанет на свои места».

 

На выставке будет представлено 23 работы. Каждая из них отличается профессиональной прорисовкой деталей, ярким воплощением, иллюстрирует ценность семьи и детей. Эта тема у Натальи одна из наиболее любимых, ведь она вызывает умиротворение, гармонизирует и вызывает искреннюю окрыляющую улыбку.

Выставка откроется 29 ноября в 16.00 в музее Леси Ураинки в Киеве по адресу ул. Саксаганского, 97 и продлится до 13 декабря 2018 г.

Наталья  родилась и живет в городе Кременчуге. Училась с детства в художественной школе и работала художником- оформителем на заводе КрАЗ в своем родном городе около трех лет. Профессионально начала заниматься живописью два года назад, и сейчас активно развивается в этом направлении, посвящая этой сфере все свое время. Наталия принимает участие в различных конкурсах для художников, а также организовывает свои персональные выставки не только в Украине, но и за границей.

Картина "Новый год" Натальи Мкртчян

Картина "Новый год" Натальи Мкртчян 

Картина "Мадонна" Натальи Мкртчян

Картина "Мадонна" Натальи Мкртчян 

http://culturetrend-magazine.com/v_kieve_otkroetsia_vystavka_natalii_mkrtchyan?fbclid=IwAR0EuQiLy9Tb2GiTO1eVBHV_AgKmacI9p3TnsUctD3jkTb1hYzkpvq82M60 

Back to top
Back to top